AVIA GLEITBAHNÖL RSU 68

Olej smarowy do prowadnic ślizgowych o właściwościach demulgacyjnych i przeciwstarzeniowych oraz znakomitych właściwościach przyczepnych. Specjalne dodatki sprawiają, że olej posiada optymalną ochronę antyzużyciową i antykorozyjną. AVIA GLEITBAHNÖL RSU skutecznie zapobiega występowaniu zjawiska stick-slip i gwarantuje stałe właściwości ślizgowe. Bardzo dobra kompatybilność z powszechnie stosowanymi tworzywami sztucznymi w prowadnicach obrabiarek.

Zastosowanie

Olej smarowy CGLP do smarowania prowadnic ślizgowych obrabiarek. Nadaje się do stosowania w przypadku doboru różnych materiałów łącznie z powłokami z tworzyw sztucznych. Dzięki bardzo dobrym właściwościom przyczepnym stosowany zarówno do poziomych jak i pionowych prowadnic ślizgowych.

Przechowywanie i transport

Olej AVIA GLEITBAHNÖL RSU należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych, które chronią go przed dostępem wilgoci, wody i zanieczyszczeń mechanicznych. Olej może być przewożony środkami transportu kolejowego i samochodowego, zarówno luzem jak i w beczkach oraz innych opakowaniach jednostkowych - nie stwarza zagrożeń.