AVIA HYDROFLUID DLZ UTTO

Wyselekcjonowane oleje bazowe i nowoczesne dodatki uszlachetniające gwarantują znakomite własności przeciwzużyciowe, wysoką odporność na ścinanie i zapewniają znakomite warunki pracy urządzeniom hydraulicznym również w przypadku niskich temperatur zewnętrznych. AVIA HYDROFLUID DLZ posiada właściwości określone przez następujące klasy lepkości: SAE 10W-30, SAE 80W i ISO VG 68 (HVLP 68).

Zastosowanie

Uniwersalny olej przekładniowo-hydrauliczny UTTO przeznaczony do stosowania w zsynchronizowanych przekładniach manualnych, przekładniach przełączalnych pod obciążeniem, wspólnych układach olejowych, przekładniach osiowych, mokrych hamulcach i w mokrych sprzęgłach hydraulicznych ciągników rolniczych i maszyn budowlanych.

Przechowywanie i transport

Olej AVIA HYDROFLUID DLZ należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych, które chronią go przed dostępem wilgoci, wody i zanieczyszczeń mechanicznych. Olej może być przewożony środkami transportu kolejowego i samochodowego, zarówno luzem jak i w beczkach oraz innych opakowaniach jednostkowych - nie stwarza zagrożeń.