AVIA TURBO CFE 10W-40

AVIA TURBO CFE 10W-40 to olej silnikowy o wysokich parametrach temperaturowo - lepkościowych oraz niskiej skłonności do parowania. Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanemu pakietowi dodatków zapewnia wysokie bezpieczeństwo smarowania silnika. Wyselekcjonowane HC – syntetyczne oleje bazowe oraz klasa lepkości SAE 10W-40 zapewniają łatwy rozruch zimnego silnika i natychmiastowe smarowanie wszystkich elementów silnika. Redukuje tarcie oraz zużycie elementów silnika. Specjalnie składniki aktywne utrzymują silnik w czystości i chronią skutecznie silnik przed korozją.

Zastosowanie

Olej silnikowy przeznaczony do całorocznego stosowania w wysoko obciążonych silnikach o zapłonie iskrowym i silnikach wysokoprężnych samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych. Zalecany do silników wysokoprężnych bez i z doładowaniem.

Przechowywanie i transport

Olej AVIA MULTI HDC EXTRA 15W-40 należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych, które chronią go przed dostępem wilgoci, wody i zanieczyszczeń mechanicznych. Olej może być przewożony środkami transportu kolejowego i samochodowego, zarówno luzem jak i w beczkach oraz innych opakowaniach jednostkowych - nie stwarza zagrożeń.