Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się z Tobą np. w celu zaproponowania nowych towarów i usług, w tym badań laboratoryjnych.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. wysłać Ci e-mail z informacją o nowych towarach i usługach.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. zadzwonić i poinformować Cię o nowej ofercie cenowej.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym jest Silesia-Oil Sp., z o.o. z siedzibą przy ul. Wapiennej 2, 43-174 Łaziska Górne, tel.: 32 224 22 94, e-mail: rodo@silesia-oil.com.pl. Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail rodo@silesia-oil.com.pl lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora.

Ponadto, informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Silesia-Oil Sp. z o.o. w celu realizacji zgłoszenia na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w przypadku wyrażenia powyższych zgód również w celach marketingowych, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu dokonania zgłoszenia.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 lat od dokonania zgłoszenia, a w przypadku wyrażenia zgód do czasu ich cofnięcia, wniesienia sprzeciwu bądź usunięcia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Przetwarzane dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej, jak również nie będą objęte zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem. Dane osobowe mogą być udostępniane firmom informatycznym - operatorom systemów informatycznych.

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.