Laboratorium

Laboratorium Silesia Oil posiada duże doświadczenie w analizach laboratoryjnych środków smarnych i materiałów eksploatacyjnych. Bieżąca produkcja zaawansowanych technologicznie produktów olejowych i smarowych, jak i wykonywanie zleconych badań wymuszają rozwój i ciągłe doskonalenie. Nasz zespół to doświadczona, cały czas podnosząca kwalifikacje kadra ambitnych ludzi, która podchodzi do swojej pracy fachowo i rzetelnie.

Oznaczenia wykonywane są zgodnie z krajowymi normami. Nieustannie poszerzamy zakres badań, który związany jest z analizą potrzeb naszych klientów oraz z wprowadzaniem na rynek specjalnych produktów.

Wdrożony i ciągle doskonalony system zarządzania jakością zgodny z PN-EN ISO 9001:2015 uzupełniony o standardy normy PN-EN ISO 10012:2004, doświadczona kadra pracowników, uczestnictwo w badaniach międzylaboratoryjnych i ciągłe inwestycje w nowoczesny sprzęt są gwarancją wiarygodności i solidności wykonywanych przez nas analiz.

 

Analiza środka smarnego ma kluczowe znaczenie dla prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzenia. Znajomość aktualnych parametrów materiału eksploatacyjnego pozwala na możliwie maksymalne jego wykorzystanie.

Zakres badań obejmuje: