Kontrola jakości

Silesia Oil posiada duże doświadczenie w analizach laboratoryjnych olejów i smarów. Bieżąca produkcja zaawansowanych technologicznie produktów olejowych i smarowych, jak i wykonywanie zleconych badań olejów wymuszają rozwój i ciągłe doskonalenie. Nasz zespół to doświadczona, cały czas podnosząca kwalifikacje kadra ambitnych ludzi, która podchodzi do swojej pracy fachowo i rzetelnie.

Oznaczenia wykonywane są zgodnie z krajowymi normami. Nieustannie poszerzamy zakres badań, który związany jest z analizą potrzeb naszych klientów oraz z wprowadzaniem na rynek specjalnych produktów.

Wdrożony i ciągle doskonalony system zarządzania jakością zgodny z EN-ISO 9001:2008, doświadczona kadra pracowników, uczestnictwo w badaniach międzylaboratoryjnych i ciągłe inwestycje w nowoczesny sprzęt są gwarancją wiarygodności i solidności wykonywanych przez nas analiz.

 

Analiza oleju ma kluczowe znaczenie dla prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzenia. Znajomość aktualnych parametrów oleju pozwala na możliwie maksymalne jego wykorzystanie bez niebezpieczeństwa uszkodzenia sprzętu.

Zakres badań produktów olejowych obejmuje: