AVIA HYPOID 80 EP

AVIA HYPOID 80 EP to wielozakresowy hipoidalny olej przekładniowy na bazie wybranych olejów mineralnych, cechuje się dobrym zachowaniem w niskich temperaturach i znacznie podwyższoną stabilnością termiczną. AVIA HYPOID 80 EP odznacza się tolerancją wobec stosowanych uszczelnień oraz elementów wykonanych z metali kolorowych, a dzięki specjalnym dodatkom zapewnia optymalną ochronę przed zużyciem, pienieniem i korozją.

Zastosowanie

Odporny na wysokie naciski olej przekładniowy do stosowania w wysoko obciążonych mostach napędowych o zazębieniu hipoidalnym. Zastosowanie w samochdach ciężarowych, osobowych, autobusach, jak również maszynach budowlanych i rolniczych. AVIA HYPOID 80 EP powinien być stosowany do zsynchronizowanych manualnych skrzyń biegów jedynie wtedy, gdy przewidziane/dopuszczone jest użycie oleju przekładniowego o poziomie klasy jakości API GL-5.

Przechowywanie i transport

Olej AVIA HYPOID 80 EP należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych, które chronią go przed dostępem wilgoci, wody i zanieczyszczeń mechanicznych. Olej może być przewożony środkami transportu kolejowego i samochodowego, zarówno luzem jak i w beczkach oraz innych opakowaniach jednostkowych - nie stwarza zagrożeń.